Укрзалізниця проведе онлайн-зустріч з інвесторами
Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця проведе онлайн-зустріч з інвесторами

22 квітня о 17:00 Укрзалізниця проведе конференц-зв’язок з інвесторами з метою обговорення результатів діяльності за 2019 рік та прогнозів на 2020 рік. Зустріч відбудеться за сприяння Dragon Capital. Про це повідомляє прес-служба залізничників.

В повідомленні зазначають, що цей захід реалізується в межах продовження партнерського діалогу з інвесторами та є можливістю для об’єктивної оцінки перспективи розвитку АТ «Укрзалізниця». Зі сторони УЗ в зустрічі візьмуть участь в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик та директор з економіки і фінансів Укрзалізниці Микола Іванінів. Модератором зустрічі виступить Андрій Беспятов – керуючий директор Dragon Capital.

Для підключення до дзвінку необхідно попередньо зв’язатись з контактними особами:

  • Андрій Беспятов – Dragon Capital, Bespyatov@dragon-capital.com ;
  • Юрій Гаврилюк – АТ «Укрзалізниця», Gavrilyuk@uz.gov.ua.

Нагадаємо, раніше міжнародна рейтингова агенція S & P Global Ratings знизила кредитний рейтинг Укрзалізниці з уровня «В-» до «ССС». Іван Юрик заявив, що це пов’язано з падінням реального сектора економіки, від якого залежать доходи УЗ. Також новий очільник зауважив:

“Кредитний рейтинг служить індикатором для інвесторів щоб вони уважно стежили за розвитком подій в компанії або в секторі. S & P знизило рейтинг для більш ніж 100 компаній в регіоні і УЗ, яка явно відчуває вплив кризи на пасажирських і вантажних перевезеннях, також серед них. Ми бачимо певні тригери — якщо вони зіграють то повернемось не попереднє місце“.

Читайте також