Повноцінне функціонування пасажироперевезень можливо не раніше вересня і тільки при відсутності другої хвилі коронавірусу. Про це повідомив в ефірі “Громадське радіо” директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики Укрзалізниці Антон Соболевський.
“У багатьох є неправильна думка:” Якщо пасажирські потяги не їздять, то і збитків немає “. На жаль, це не так, тому що люди, які обслуговують їх, все одно залишаються працювати”, – зазначив Саболевський.
Також Саболевський заявив, що падіння обсягів вантажних перевезень у травні склали близько 15%













