Новини

Більшість респондентів не вірять у реалізацію планів «Великого будівництва» щодо оновлення рухомого складу, — опитування

Минулого тижня відбувся форум «Велике будівництво: нова залізниця». У його межах говорилося про багато проєктів: електрифікацію 500 км колій і закупівлю 500 пасажирських вагонів. Також Президент України анонсував масштабне будівництво вантажних вагонів, а голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін заявив про те, що до кінця року товариство сподівається укласти контракт з Alstom на придбання 130 електровозів та планує оголосити тендер на закупівлю 40 нових тепловозів.

Rail.insider на своєму Telegram-каналі провів опитування: «Як ви вважаєте, в який термін Укрзалізниці, в рамках програми «Велике будівництво», вдасться оновити свій рухомий склад (вагони та локомотиви)?».

Можна було обрати чотири варіанти відповіді:

  • 3 роки,
  • 5 років,
  • 10 років,
  • ніколи.

Більшість респондентів (66%) проголосували саме за останній варіант. П’ята частина (21%) опитаних все-таки сподівається, що УЗ оновить свій рухомий склад, хоч і не так швидко — за 10 років. Оптимістів, які вірять, що плани вдасться реалізувати максимум за 5 років, — 13%.

Як повідомлялося раніше, за результатами опитування Rail.insider Укрзалізниці необхідно оновити передусім тяговий рухомий склад.

Читайте також