Новини, Перевезення

Укрзалізниця хоче перевозити поїздами не менше 50 % внутрішніх туристів

В Укрзалізниці планують перевозити не менше 50 % туристів, які подорожують Україною. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час зустрічі з представниками туристичного бізнесу України 26 листопада 2020 року. За словами Жмака, українська залізниця має всі умови, щоб вийти на такі показники: розгалужена залізнична мережа, високий рівень комфорту та безпеки тощо.

«Один з пріоритетів пасажирського сегмента Укрзалізниці — розвиток внутрішнього туризму залізничним транспортом. Ми переконані, що в умовах пандемії COVID-19, залізниця — найбезпечніший вид транспорту, тому ми працюємо над збільшенням привабливості поїздів як для туристів, так і для туристичного бізнесу», — зазначив Володимир Жмак.

Голова правління компанії також повідомив, що УЗ знизить вартість послуги попереднього бронювання квитків для групових замовлень з 200 грн до 80 грн. Мовляв, це буде першим кроком для поліпшення співпраці з туроператорами.

«Вже зараз ми знижуємо вартість квитків в першому класі, надаємо гнучку систему знижок за викуп квитків задовго до дати виїзду. Крім того, ми знижуємо тариф на бронювання груп. Якщо раніше туроператори були змушені платити 200 грн за туриста вашої групи, то ми знижуємо до 80 грн. І далі будемо вводити шкалу: чим більше група, тим менше туроператори будуть платити за кожного члена групи»,– наголосив Жмак.

Водночас голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів зазначила, що подорожі залізницею — це новий та популярний тренд у туризмі на який є попит не тільки серед українців, а й серед іноземних туристів.

Нагадаємо, що в Україні можуть знову припинити всі міжміські пасажирські перевезення. Про це в заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, такий сценарій можливий у разі значного збільшення хворих на коронавірус.

Читайте також