Укрзалізниця, Новини

МІУ оприлюднило проєкт наказу щодо зміни порядку допуску приватної тяги

На сайті Міністерства інфраструктури оприлюднили проєкт наказу «Про внесення змін до Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування».

Зауважено, що його розроблено з метою удосконалення порядку допуску приватних локомотивів на колії загального користування під час відповідного експерименту.

«Проєктом наказу уточнюються інфраструктура залізничного транспорту, на якій реалізується порядок допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування, категорії швидкісних пасажирських поїздів, умови допуску руху приватних локомотивів на станціях, на яких курсують швидкісні пасажирські поїзди категорій “Інтерсіті” та “Інтерсіті+”, початок періоду, з якого заявник зобов’язаний подати до Комісії документи», – ідеться в оголошенні про повідомлення.

Безпосередньо проект наказу:

Наказ_Про внесення змін до Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів

Нагадаємо, раніше перший учасник пілотного проєкту щодо допуску приватної тяги ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» закликала МІУ внести зміни до тарифної політики та порядку допуску приватних локомотивів до роботи на залізниці України.

Читайте також